Test

Nabízíme úpravy dvoutaktních a čtyřtaktních motorů spočívající v úpravách :  hlav válců, válců, výfukového systému, (tvary trubek, tlumičů apod.), sání, zapalování, časování rozvodů.


Náš nikasil je vedený po technologické stránce ing. Vladimírem Jeřábkem, který má postup své formy nikasilu patentován, a proto je jedinečný ve svém oboru chemie a tvorby NIKASIL. Naše oprava válců NIKASIL je kvalitou a výdrží nejlepší na evropské úrovni……

Pro zájemce o veterány a „fanoušky“ těchto strojů nabízíme renovaci a zkompletování veteránů do konečného TOP STAVU těchto strojů. Jsme schopni renovace motorů, rámů, veškerých chassiových dílců i dalších částí stroje dle požadavků zákazníka včetně náhrady poškozených nebo nefunkčních částí. Nabízíme i povrchové úpravy nutné pro dokonalý vzhled veterána.

Nabízíme úpravy dvoutaktních a čtyřtaktních motorů spočívající v úpravách :  hlav válců, válců, výfukového systému, (tvary trubek, tlumičů apod.), sání, zapalování, časování rozvodů….

Při úpravách hlav se jedná o nalezení ideální štěrbiny a komprese pro různé druhy benzínu, tvary spalovacích prostorů, které jsou pro každý motor a každého jezdce jiné, tzn. že můžeme přizpůsobit   charakteristiku motoru pro každý požadovaný styl jízdy. Časování vaček popřípadě použití vaček kitových, tímto zásahem se dá změnit síla točivého momentu popřípadě nepatrně zvýšit maximální otáčky motoru.