Nikasil

Nikasil, nikasil a zase ......

Náš nikasil je vedený po technologické stránce ing. Vladimírem Jeřábkem, který má postup své formy nikasilu patentován, a proto je jedinečný ve svém oboru chemie a tvorby NIKASIL. Naše oprava válců NIKASIL je kvalitou a výdrží nejlepší na evropské úrovni. Plno firem se snaží napodobit náš NIKASIL, ale jelikož je to velmi náročná chemická práce, nemohou tomuto nikasilu konkurovat. Je jen otázka času, kdy si zákazník uvědomí, zda se rozhodne pro kvalitu a nebo dvakrát zaplatí za nekvalitní zboží, které se projeví v délce treninkových hodin a následovně celkového času při závodech. Opravy a výrobu NIKASIL provádíme již více než 20 let. Naše zkušenosti s motory jsme úspěšně využili při opravách válců NIKASIL pro MS silničních motocyklů, MS v motokrosu, ploché dráhy, trialu a motokár.

Kvalitu výrobků dokazuje to, že je používají čeští a evropští jezdci .S vyjímkami se dostal náš nikasil i do světa, např. u firmy FGR a Thomase Mayera při závodech IDM a MS ( na divokou kartu v Brně GP 125 ccm ). V evropských závodech obsadila Markéta Janáková s naším nikasilem 2. místo v mistrovství evropy žen v Albacete.

Při silničních závodech, zejména v dobách dvoudobých strojů , nikasil vyvíjeli a poté i používali závodníci jako Bohumil Staša ml. , Matěj Smrž a Jakub Smrž. Pro motokrosového závodníka Davida Čadka, který získal titul mistra Evropy a titul mistra republiky v motokrosu a enduru, připravuje motory pan František Hoffman. Ten se zabývá laděním motocyklových a motokárových motorů, kde mnohdy náš NIKASIL doporučuje českým a evropským týmům. Při mistrovství republiky v motokrosu dokázal Jiří Čepelák s tímto nikasilem získat několik domácích titulů, a zejména kvůli dobré kvalitě nikasilu se rozhodl tento výrobek nabízet a prodávat prostřednictvím své firmy MX SHOP Jiří Čepelák. Dále spolupracujeme s týmem LR Cosmetic, který na našem nikasilu oceňuje poměr kvality a ceny. Vyrábíme válce i pro legendu vrcholového sportu pana Jana Holuba, který se i mimo to věnuje mladým českým reprezentantům. Na dlouhé ploché dráze s naším nikasilem závodil pan Jaroslav Pták. Námi vyráběný nikasil výtečně fungoval i v modelářských modelech letadel a aut poháněných dvoudobými a čtyřdobými spalovacími motory, které dosahují velmi vysokých otáček.